PolskiEnglishDeutsch

Drzwi

Wykonujemy drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Nasze drzwi wykonane są w 100% z surowców naturalnych. Znajdują zastosowanie we wnętrzach stylowych jak i nowoczesnych. Bogata gama wybarwień kolorystycznych pozwoli zaspokoić gusta najbardziej wymagających Klientów.

Kolor dobieramy na życzenie klienta, dostosowujemy go do projektu lub już istniejącego wnętrza czy jego elementów (podłogi, meble, etc.). Prezentujemy kilkanaście z pośród kilkudziesięciu próbek kolorów już wykonanych.

Wybarwienie powierzchni uzyskujemy w trzech lub w czterech warstwach w zależności od koloru. Używamy do tego lakierów firmy , które charakteryzują się doskonałą elastycznością użycia oraz wyjątkową wytrzymałością fizyko-chemiczną i pozwalają uzyskać wykończenia o znacznej twardości powierzchniowej i bardzo dobrych rezultatach estetycznych.

I warstwa - nadaje wstępne wybarwienie oraz impregnuje drewno, powoduje powstanie postrzępionych włókien drzewnych, dzięki czemu podczas szlifowania międzyoperacyjnego możemy się ich pozbyć, co jest niezbędne do uzyskania nienagannej ostatecznej powierzchni drzwi.

II warstwa - lakier podkładowy z barwnikami, wypełnia wszelkie nierówności wynikające z naturalnej porowatej struktury drewna oraz wyostrza naturalny rysunek drewna.

III warstwa - utwardza ostateczną powierzchnie oraz nadaje odpowiednią połyskowość powierzchni.

Adres

Koszalin, ul. Słowiańska 8B (lokalizacja)
biuro@chwostek.pl

Projektanci:

rafal@chwostek.pl - kom. 501 208 224
dorota@chwostek.pl - kom. 519 476 713

Firma

Agnieszka Chwoszczyńska - kom. 509 780 850
Paweł Chwoszczyński - kom. 509 780 860

Wszystkie prawa zastrzeżone © PPHU Chwostek    |    tworzenie stron www: StudioVISION