PolskiEnglishDeutsch

Kuchnie

Styl każdej kuchni to odbicie charakteru jej właścicieli. To w kuchni spędza się najwięcej czasu, dlatego musi być wygodna i dobrze zaplanowana. Od jej wyglądu często zależy atmosfera całego domu lub mieszkania. To miejsce, do którego często zapraszamy gości, w którym przebywamy z rodziną.

W ofercie naszej kuchni znajdują się:

Kuchnia klasyczna to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie tradycję i funkcjonalność. Materiałem dominującym jest drewno, finezyjne rozwiązania oraz materiały naturalne. Na przekór zmieniającym się trendom i stylom, minimalistyczna forma, klasyczna kolorystyka i jakość wciąż nie wychodzą z mody.
Jedną z ich cech charakterystycznych są fronty o łagodnych barwach, klasycznych wzorach i zdobieniach. Bardzo często stosowane są przeszklone witryny. ¦wietnie pasują do dużych dobrze oświetlonych wnętrz. Przeważnie fronty są w konstrukcji płycinowo ramowej, o prostych kształtach, bardzo często wykańczanych w kolorze białym, waniliowym, beżowym, lub seledynowym. Stosujemy również fronty kryte przeĽroczystymi lakierami pokazującymi naturalne drewno. Wykonujemy również fronty z płyty mdf , która są doskonałym zamiennikiem drewna. Nasza stolarnia oferuje szeroki wybór kolorystki oraz rodzaju zastosowanego wzoru frontów, blatów i akcesoriów.

Kuchnie nowoczesne kojarzą się przede wszystkim z maksymalnym uproszczeniem stylizacji. To przede wszystkim odważne zestawienia kolorów, niestandardowe łączenie materiałów. Nowoczesność kuchni to przede wszystkim jej funkcjonalność, ale również prosta forma.
Pośród naszych propozycji znajdują się pozycje, w których chłodny metal przeplata się z ciepłem drewna oraz nowoczesnym wykorzystaniem szkła. Innym sposobem na podkreślenie niebanalnych upodobań są fronty szafek, wykonanych w połysku. Często w takich kuchniach występują fronty, które nie są wyposażone w żadne uchwyty, a ich otwieranie następuje po lekkim dociśnięciu. W zależności od preferencji całość dopełnić mogą aluminiowe profile zastępujące uchwyty.

Kuchnie stylowe. Najważniejszym materiałem stylu rustykalnego jest drewno lub jego imitacja. Szafki są bejcowane w lekko przyciemnionym białym kolorze, odcieniach brązu, zieleni lub żółci. Drewno barwi się nierównomiernie, aby szafki imitowały stary wygląd. 
W kuchni oprócz drewna wykorzystuje się płytki ceramiczne, detale z żelaza, mosiądzu. Do mebli dobiera się sprzęt AGD o stylizowanym wyglądzie. Regały lub niezabudowane szafki pozwalają wykorzystać stylowe zastawy jako element dekoracyjny.
Wykonujemy oryginalne i ponadczasowe kuchnie w tym efekty typu postarzenia, przetarcia, patynowania czy też złocenia. Nasza firma wykona każdy rodzaj i kształt kuchni.

Adres

Koszalin, ul. Słowiańska 8B (lokalizacja)
biuro@chwostek.pl

Projektanci:

rafal@chwostek.pl - kom. 501 208 224
dorota@chwostek.pl - kom. 519 476 713

Firma

Agnieszka Chwoszczyńska - kom. 509 780 850
Paweł Chwoszczyński - kom. 509 780 860

Wszystkie prawa zastrzeżone © PPHU Chwostek    |    tworzenie stron www: StudioVISION